8. maddede adı geçen hücrelerin yağ dokusu ile kaplanarak korunması, hücre reseptörlerinin insülin ile daha kolay bağlanmasını sağlar. Hücre insüline nerden steroid alabilirim
bağlandığında, gıdalardan kaslara karbonhidratlarda glikoz vererek enerji olarak kullanılmasını kolaylaştırır. İnsülin bu bağı kolayca kuramazsa, iltihaplanmaya yol açarak kilo almanıza neden olan kortizol seviyesini artırır.

İnsülin ayrıca kas yapımında da rol oynar. steroid nereden alınır Yani anabolik bir hormondur. Balık yağı kullanarak ve karbonhidrat alımınızı sınırlandırarak, kas geliştirme sürecinizi destekleyebilir ve kreatin ve karnitin gibi fiziksel performans ve yağ kaybı için gerekli olan besin maddelerinin daha iyi nüfuz etmesine yardımcı olabilirsiniz.

Tip 2 diyabetli kadınlar üzerinde yapılan orjinal steroid nerden alınır bir çalışmada günde 1.5 ve 2.5 g. Balık yağı alan kadınların 30 gün sonra vücut yağında ve bel çevresinde azalma vardı. Günde 1,5 g olması şaşırtıcıdır. Balık yağı bölgelerinde bu azalma daha fazla olmuştur ve insülin seviyeleri iyileşmiştir.

Anabolic Kapında

https://www.anabolickapinda2.com/

Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir