Yakın Hurdacılar

Yakın Hurdacı

Elinize var olan her çeşitten hurdalarınız için size değerinde hatta yüksek fiyattan hurda alımı yapacak hurdacı ile çalışmak istersiniz. Belki de hurda kaynağının yıkım ve söküm gibi bazı işlemlerden geçmesi gerekmektedir. Bu durumda bütün bu süreci doğru bir şekilde yönetecek ve hakkaniyetli fiyatlandırma ile hizmet almanızı sağlayacak hurdacıyı bulmak istersiniz.
Özellikle İstanbul bölgesinde yer alıyorsanız ufak bir araştırma ile binlerce hurdacıyla karşı karşıya kaldığını fark edeceksiniz. Bu durumda size masraf çıkmaması için yakın hurdacı arayışına gireceksiniz. Çünkü çoğu hurdacı fiyatlandırma konusunda net bir şekilde davranmayıp sonrasında size belli bir ücret yansımaları çıkararak hurdadan elde edeceğiniz parada düşüş olmasını sağlarlar.

Metsan Metal Hurda olarak siz değerli müşterilerimiz için özellikle yüksek tonajlı toptan hurda alımları konusunda her zaman yakın hurdacı olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Sadece belli başlı bölgelerde değil, Türkiye’nin her yerine aktif olarak yüksek tonajlı toptan hurda alım işlemini müşteri memnuniyet önceliğiyle size yakın hurdacı olarak gerçekleştiriyoruz.
Kendimize hizmet sınırı koymayarak size yakın hurdacı olarak nitelendirmemizin dayanağı olarak özellikle toplu hurda alımları için gerekli ekip ve ekipmanlara sahip olmamızdır.

Hurdalarınız hem bizim için hem ülke sanayisi için önemli ham maddelerdir. Bu nedenle hurda fiyatlarına hâkim olmayan sizler, hurdalarınızı elden çıkarırken hurdalarınızın değer fiyatları konusunda fikir sahibi olmayabilirsiniz. Bizim misyonumuz müşterilerimiz için her zaman doğru ve güvenilir hizmeti vermektir.

Hurdacılık piyasasında hurdacının lokasyonu sizden ne kadar uzaktaysa sizden o oranda ulaşım maliyet ücreti keserler. Tam da bu noktada Metsan Metal Hurda olarak biz size en yakın hurdacı olabilmek için kendimize hizmet sınırı tanımadan düşük maliyetlerle size nitelikli hurdacılık hizmeti sağlamak için çalışıyoruz.

Fabrika, depo, köprü, gemi gibi yapıların bütün hurda alım aşamalarında yıkım, söküm, sınıflandırma, tartım ve fiyatlandırma da dahil olmak üzere size en profesyonel hizmeti sağlamak için çalışırız.
Yakın hurdacı konusunda ciddiyiz. Bu sebeple sadece İstanbul bölgesinde değil, tüm Türkiye’de nitelikli olarak hurdacı hizmeti vermek için siz değerli müşterilerimiz için çalışıyoruz.

Metal hurdacılık başta olmak üzere bakır hurdacılık, plastik hurdacılık, alüminyum hurdacılık ve her çeşitten hurda materyalinin alımını gerçekleştirmekteyiz.

Her nerede olursanız olun her zaman adresinizden teslim alınmak üzere hurda alım işlemini gerçekleştirmekteyiz.
Hurdalarınız karşılığında her daim tarafınıza peşin ödeme yaparız. Yakın hurdacınız olarak hurda borsasını yakından takip ederiz ve size en doğru hurda fiyatlandırmasını sağlamak için çalışırız.
Sektörümüzde yer alan ve her zaman yüksek fiyattan hurda alım yaptığını iddia eden hurdacılar maalesef bu konuda dürüst davrandıklarını söylemek zordur.

Hurdacı çağır dediğinizde internet aramalarında yüzlerce farklı hurdacı karşınıza çıkacaktır.

Metsan Metal Hurda olarak 20 yıllık hurdacılık geçmişimizde bizi tercih eden müşterilerimiz, yukarıda bahsettiğimiz ilkeli ve doğru hurdacılık hizmeti sebebiyle bizi tercih ettiklerini dile getirdiklerini aktarmamız gerekir.
20 yılın tecrübesinden faydalanarak bizden hurda fiyat teklifi almadan hurdalarınızı elden çıkarmamanızda sizin açınızdan fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir