valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada arz almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) olta içre aldatmaışbilgiş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle olta bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışbilgiş yapabilmek bâtınin oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile aldatmaışbilgiş yapabilmek o kadar kolaylık bileğildir. Çünkü bu sorunlemler dolar kuru üzerinden muamelat konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin ya da oyunda henüz aşkın silah gücü kabilinden hilelere saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini çekmece ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu henüz yeğin oynamanızı katkısızlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere arz mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile arz mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular olta içerisinde arz düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Kumar içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğsoruntirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada arz düzlük UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel beis verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilişik gören ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta olta konstrüksiyonmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında yekpare oyuncuların nerede olduklarını seyircilere afişlemek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bâtınin ruzuşeb yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her gün bir racon bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arz düzlük duvarların arkasını rüyet özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında yahut oyunda arz düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şeytanlık sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi müşküllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yalnızca lügat kabilinden görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye bürümek yahut bir nesneyi nişan bürümek valörına gelirken Bot kelimesi, bir sorunin kendiliğinden olarak konstrüksiyonlması valörına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir