ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üççıbanak Kültür, ziraat makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri karınin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine oranlı olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Munis maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel ziraat yapmaya çıbanladı ancak günümüzde toplumun sadece çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını katlayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dileme ve ziraat sektörünün tedricen çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Teknoloji ile omuz omuza vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri gibi ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Başkaca sadece ziraat sektörü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üççıbanak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en hayırlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile dinamik ve ağırlü âdem deposuna sahip olan Üççıbanak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş ölçü sağlayıcı Üççıbanak Kültür; sıkı Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını devamlı yükseltmektedir. Daim ilerleme ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üççıbanak Kültür ürünlerinin hem memleket süresince hem bile memleket dışında güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üççıbanak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin oranlı ve dengeli bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve namuslu bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile boşuna kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve feyizli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan esenlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok elan esenlıklı kalır ve toprağınızdan elan çokça meyve ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan feyizli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en oylumlu ihtiyaçları olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve özen edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan feyizli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Kültür olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden çekmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da peyda bir trap hafriyatsına bırakmak karınin geniş olarak kullanılır. Arka yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Arka yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden çekmek karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı gibi alanlara bırakmak karınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir bentlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğmeseletirilebilir ve birkötü ataşmanla da koskocamanletilebilir. Anne bileşenler çoklukla hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik hamallara bakarak nispetle ceninisakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler karınin tercih edilebilecek birkötü üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üççıbanak Kültür’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek veri sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin toplama ve balyalama meselelemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması meselelemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üççıbanak Kültür olarak Ot Icma Tırmıkları da ziraat makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Ağızotu karma makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği devir hayvanın sütü ve etinden verim kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri hiç seferde alabilir ve elan hayırlı beslenebilir. Ağızotu karmanın bünyelması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek elan hayırlı beslenmesine böylelikle elan çokça verim almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Ağızotu Kompozit Makinaları da Üççıbanak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Kültür olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu gibi en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı ensesi kalın ve feyizli bir tarımsal üretim karınin oylumlu avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı karınin önemli bir köprü meselelevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan hayırlı durumlara gelmesi karınin tarımsal dış satım noktasında Üççıbanak Kültür olarak bütün çkırmızıışanlarımızın ulamasıyla omuz omuza
Üççıbanak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir