Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza ruzuşeb giriş yapan ve takip fail biriyseniz, örneğin 2 devir önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çdüzenındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir yoklama de arkadaş, kardeş evet da hesabı takip fail yakınlarımızdan yoklama sağlamlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere takip ettiği kişileri gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseri kullanıcı adınızı değemektirmektedir, saldırganların sizin hesabınız dâhilin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Titiz bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde belde alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Takipçi arttırmak dâhilin kullanılan web siteleri evet da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseri Instagram angajmansı istediği dâhilin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir erkek şifrenizi çyolmak dâhilin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, takipçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun dâhilin de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişyeğin farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Elbette Anlayışsız Alınır?
Instagram hesabı çdüzenınan evet da hacklenen eşhas dâhilin ne günah ki çok bir tomar muamele bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok bir tomar koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diye gerçekte farklı kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Muamele: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çdüzenışın. Eğer şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi değemektirin ve yemeden içmeden ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Muamele: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram durum şifreniz değemektiğinde veya kullanıcı adınız değemektiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değemektirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine tehlikesiz olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değemektirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değemektiren sen değilsen, hesabını güvene düzen” evet da kâh “değemekikliği son düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız ama ekseri saldırganlar e-posta adresini değemektirdiği dâhilin sizde bu görüntülük çıkmaz ve sütun olarak “asayiş kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir