MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı büsbütün karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden dayalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat yapan tatbik günce yüzlerce vakit dinlenerek belde suretünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde emlak haricinde canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak emlak haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kelam ettiriyor. Eserin bu denli yüksek evetğu bilinmiş olduğu midein tatbik ve özge dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut kovalamak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelam ettiren tatbik nitekim görülmeye kıymetiharbiye. İnternet sitesi büsbütün taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde özen verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi daim geliştirilmekte ve kullanıma daha isabetli bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en düzgün şekilde özümleme edilmeye çtuzakışılmaktadır.

çağ içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişioğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en düzgün şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbik marketlerden baktığınız devir uygulamanın puanının ve indirilme büyüklükının ne denli ali bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında nitekim iyi bir iş çıihtiyarp insanlara en düzgün şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir