Dedektör kullan Kişileri Uydudan Takip Edebilirler mi ?

Bir Dedektör Kullanın Uydudaki İnsanları Takip Edebilir mi?
Dedektör kullanıcılarının en büyük endişelerinden biri, aldıkları dedektörün uydu üzerinden izlenip izlenmediğidir. Aslında, konu çok basit olmasına rağmen, teknolojik terimlerin karışıklığından kaynaklanan korkular ortaya çıkar.

Dedektörlerde kullanılan GPS cihazları yalnızca alıcıdır ve herhangi bir veri iletme özelliğine sahip değildir. İnternetteki GPS aygıtları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

GPS modülleri, araçlarda kullanılan navigasyon cihazlarında da bulunur ve GPS cihazının nerede olduğunu söylemek teknolojik olarak imkansızdır. Konum bildirimi GPS değildir, ancak GPRS (sim kart ile) mümkündür ve hiçbir dedektör üreticisi cihazlarında sim kart kullanmamıştır. Üretilen herhangi bir dedektörde sim kart yoktur. Bu nedenle, ne GPS ile donatılmış dedektörler ne de navigasyon cihazları başkalarına bulunduğunuz yeri bildirmek için teknolojik olarak mümkün değildir.

Hiçbir dedektör üreticisi, ürünlerine bir sim kart takarak yasadışı (yasadışı) bir izleme yapamaz ve bunun için herhangi bir olumsuz mantığı olmaz. Elektroniği anlayan bir kişi bile, bu cihazların takılı bir sim karta sahip olduğunu ve ilgili kuruluşu dava etme hakkına sahip olabileceğini anlayabilir.

Konumuzla ilgili olmayan, ancak teknolojiyi anlamak için önemli olan cihazlar var. Konumunuzu hem GPS hem de GPRS dahil olmak üzere başka bir yere aktarabilen en yaygın cihazlar cep telefonlarıdır. İki özelliğin birleşimi, bu tür telefonlarda bile, izninize ve izninize tabidir. Bu tür telefonların tek dezavantajı, telefona girebilecek virüslerdir. Bu virüsler, GPS ve GPRS modülünüzü aynı anda izniniz olmadan kullanmadan konumunuzu başka bir yere aktarabilir.

Cep telefonları gibi hem GPS hem de GPRS modülleri içeren tablet PC’lerde veya dizüstü bilgisayarlarda bulunabilir. Bu konuda anlamanız gereken tek ve en önemli şey, hiçbir cihazın GPRS olmadan kimseye iletilemeyeceğidir (sim kart ile).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir